Westmark Dávkovač 'Auto Pour' 1 cl, plast PE, průhledný
Číslo výrobku : 100018420
Dávkovač 'Auto Pour' 1 cl, plast PE, průhledný
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
210,80 Kč
10
204,17 Kč
3%
20
198,04 Kč
6%
50
193,87 Kč
8%
100
158,04 Kč
25%
200
152,88 Kč
27%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 210,80 Kč 210,80 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Profesionální, transparentní dávkovací výpust s kuličkovým zadržovacím systémem. Dávkované množství 1 cl. Ideální pro profesionální použití.
Vhodné pro hrdla lahví od 17,0 do 21,0 mm.
| Hmotnost | 22 g |
|---|---|
| Materiál | PE |
| Objem | 10 ml |
| Průměr - vnější | 39 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 102 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Profesionální, transparentní dávkovací výpust s kuličkovým zadržovacím systémem. Dávkované množství 1 cl. Ideální pro profesionální použití.
Vhodné pro hrdla lahví od 17,0 do 21,0 mm.
| Hmotnost | 22 g |
|---|---|
| Materiál | PE |
| Objem | 10 ml |
| Průměr - vnější | 39 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 102 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti ceně za jeden kus.
Důležité: Víčka je nutné objednat zvlášť. Ujistěte se, že byla přidána do vašeho košíku.












