Westmark Nástavec Inox s vzduchovou trubicí, nerezová ocel, stříbrno-černý
Číslo výrobku : 100003740
Nástavec Inox s vzduchovou trubicí, nerezová ocel, stříbrno-černý
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
131,33 Kč
20
127,43 Kč
2%
50
123,54 Kč
5%
100
120,86 Kč
7%
250
98,44 Kč
25%
500
95,27 Kč
27%
1.000
91,86 Kč
30%
2.500
78,70 Kč
40%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 131,33 Kč 131,33 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Gastro výlevka z nerezové oceli a černého poly korku s kovovou vzduchovou trubicí. Ideální pro nápoje, které potřebují 'dýchat'!
Vhodné pro hrdla lahví od 18,5 do 21,5 mm.
| Hmotnost | 10 g |
|---|---|
| Materiál | Nerezová ocel |
| Průměr - vnější | 25 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 93 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Stříbrná |
| Velikost ústi | PP 31,5 |
| Výrobce | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Gastro výlevka z nerezové oceli a černého poly korku s kovovou vzduchovou trubicí. Ideální pro nápoje, které potřebují 'dýchat'!
Vhodné pro hrdla lahví od 18,5 do 21,5 mm.
| Hmotnost | 10 g |
|---|---|
| Materiál | Nerezová ocel |
| Průměr - vnější | 25 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 93 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Stříbrná |
| Velikost ústi | PP 31,5 |
| Výrobce | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.










