Westmark Výpust Inox s hedvábným límcem, nerezová ocel, stříbrná
Číslo výrobku : 100018520
Výpust Inox s hedvábným límcem, nerezová ocel, stříbrná
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
124,51 Kč
10
120,61 Kč
3%
20
116,96 Kč
6%
50
114,52 Kč
8%
100
93,57 Kč
24%
200
90,15 Kč
27%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 124,51 Kč 124,51 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Odlévací trychtýř 'Fine Flow' z nerezové oceli a černého poly korku pro zvlášť přesné dávkování tekutin.
Vhodný pro hrdla lahví o průměru 17,0 až 20,0 mm.
| Hmotnost | 10 g |
|---|---|
| Materiál | Nerezová ocel |
| Průměr - vnější | 29 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 102 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Stříbrná |
| Výrobce | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Odlévací trychtýř 'Fine Flow' z nerezové oceli a černého poly korku pro zvlášť přesné dávkování tekutin.
Vhodný pro hrdla lahví o průměru 17,0 až 20,0 mm.
| Hmotnost | 10 g |
|---|---|
| Materiál | Nerezová ocel |
| Průměr - vnější | 29 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 102 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Stříbrná |
| Výrobce | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.













