Lahve a sklenice Smršťovací kapsle 32x41, PVC-plast, bronzová
Číslo výrobku : 100031440
Smršťovací kapsle 32x41, PVC-plast, bronzová
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
8,26 Kč
10
8,02 Kč
2%
20
7,78 Kč
5%
100
7,53 Kč
8%
200
6,56 Kč
20%
500
6,32 Kč
23%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 8,26 Kč 8,26 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Bronzová kovová kapsle typu M s Sordem, sestávajícím z termoplastovaného filmu, se zmenšuje kolem krku lahví teplem. Pro dokončení lahví vína. K dispozici v jiných velikostech/variacích ..
| Hmotnost | 1 g |
|---|---|
| Materiál | PVC |
| Průměr - vnější | 31,3 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 40 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Bronzová |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Bronzová kovová kapsle typu M s Sordem, sestávajícím z termoplastovaného filmu, se zmenšuje kolem krku lahví teplem. Pro dokončení lahví vína. K dispozici v jiných velikostech/variacích ..
| Hmotnost | 1 g |
|---|---|
| Materiál | PVC |
| Průměr - vnější | 31,3 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 40 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Bronzová |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.






















