Lahve a sklenice 350 ml skleněná láhev 'Hvězda', hrdlo: korek
Číslo výrobku : 100030070
350 ml skleněná láhev 'Hvězda', hrdlo: korek
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
102,33 Kč
20
99,14 Kč
3%
50
96,20 Kč
5%
100
94,23 Kč
7%
200
76,81 Kč
24%
300
74,11 Kč
27%
621
71,41 Kč
30%
1.242
61,35 Kč
40%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 102,33 Kč 102,33 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Pěkná vánoční láhev pro okouzlené noci! Naše 350ml jasná skleněná láhev „Stern“ je naplněna vaše dárky a je speciálním dárkem nebo slavnostní dekorací. K dispozici také 40 ml, 100 ml a 200 ml.
| Hmotnost | 600 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 350 ml |
| Objem - plný po okraj | 370 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Tvar - základní plocha | Hvězda |
| Výška | 194 mm |
| Země výroby | EU |
| Šířka | 50 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 19–23×33 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Pěkná vánoční láhev pro okouzlené noci! Naše 350ml jasná skleněná láhev „Stern“ je naplněna vaše dárky a je speciálním dárkem nebo slavnostní dekorací. K dispozici také 40 ml, 100 ml a 200 ml.
| Hmotnost | 600 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 350 ml |
| Objem - plný po okraj | 370 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Tvar - základní plocha | Hvězda |
| Výška | 194 mm |
| Země výroby | EU |
| Šířka | 50 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 19–23×33 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti ceně za jeden kus.
Důležité: Víčka je nutné objednat zvlášť. Ujistěte se, že byla přidána do vašeho košíku.
























