Avery Zweckform Zweckform štítky „Marmelade kariert“, obdélníkové, papír, červené
Číslo výrobku : 100023410
Zweckform štítky „Marmelade kariert“, obdélníkové, papír, červené
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
61,69 Kč
10
59,75 Kč
3%
20
57,81 Kč
6%
50
56,59 Kč
8%
100
46,39 Kč
24%
200
44,93 Kč
27%
Nebylo vybráno nic
Popsatelné štítky pro domácnost „Jam“, červená zaškrtnutá z série účelových formulářů „Home“ Samolesivní štítky s textovým polem jsou vhodné pro zvláště dekorativní označování vašich brýlí. Balicí jednotka = 2 listy
| Hmotnost | 8 g |
|---|---|
| Materiál | Papír |
| Tvar - základní plocha | Obdélníkový |
| Výška | 1,5 mm |
| Země výroby | Německo |
| Šířka | 80 mm |
| Barva | Červená |
| Výrobce | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Popsatelné štítky pro domácnost „Jam“, červená zaškrtnutá z série účelových formulářů „Home“ Samolesivní štítky s textovým polem jsou vhodné pro zvláště dekorativní označování vašich brýlí. Balicí jednotka = 2 listy
| Hmotnost | 8 g |
|---|---|
| Materiál | Papír |
| Tvar - základní plocha | Obdélníkový |
| Výška | 1,5 mm |
| Země výroby | Německo |
| Šířka | 80 mm |
| Barva | Červená |
| Výrobce | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.








