Avery Zweckform Zweckform nálepky 'Gelová srdíčka', plast, vícebarevné
Číslo výrobku : 100003640
Zweckform nálepky 'Gelová srdíčka', plast, vícebarevné
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
79,00 Kč
10
77,05 Kč
2%
20
74,37 Kč
5%
50
72,41 Kč
8%
100
59,25 Kč
25%
200
57,30 Kč
27%
Nebylo vybráno nic
Účel Form Design Series 'Creative's Motifs' Herzchen '. Pack se skládá z 1 listu. Z-Design odpovídá za sklo a mnoho dalších materiálů.
| Hmotnost | 8 g |
|---|---|
| Materiál | Papír |
| Tvar - základní plocha | Etikety na dárky |
| Výška | 1,5 mm |
| Země výroby | Německo |
| Šířka | 80 mm |
| Barva | Vícebarevný |
| Výrobce | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Účel Form Design Series 'Creative's Motifs' Herzchen '. Pack se skládá z 1 listu. Z-Design odpovídá za sklo a mnoho dalších materiálů.
| Hmotnost | 8 g |
|---|---|
| Materiál | Papír |
| Tvar - základní plocha | Etikety na dárky |
| Výška | 1,5 mm |
| Země výroby | Německo |
| Šířka | 80 mm |
| Barva | Vícebarevný |
| Výrobce | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.








