Avery Zweckform Zweckform nálepky „Abeceda“, obdélníkové, plastové, zlaté
Číslo výrobku : 100019390
Zweckform nálepky „Abeceda“, obdélníkové, plastové, zlaté
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
59,25 Kč
10
57,30 Kč
3%
20
55,83 Kč
5%
50
54,62 Kč
7%
100
44,86 Kč
24%
200
43,40 Kč
26%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 59,25 Kč 59,25 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Selhává „abeceda transparentní“ od série designu účelu „Home“ Samolesivní štítky jsou vhodné pro zdobení a pohrávání, pro rozlišování a označování. Dodržují brýle, lahve, dárky, karty a mnoho dalších materiálů.
| Hmotnost | 8 g |
|---|---|
| Materiál | Fólie |
| Tvar - základní plocha | Obdélníkový |
| Výška | 1,5 mm |
| Země výroby | Německo |
| Šířka | 80 mm |
| Barva | Zlato |
| Výrobce | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Selhává „abeceda transparentní“ od série designu účelu „Home“ Samolesivní štítky jsou vhodné pro zdobení a pohrávání, pro rozlišování a označování. Dodržují brýle, lahve, dárky, karty a mnoho dalších materiálů.
| Hmotnost | 8 g |
|---|---|
| Materiál | Fólie |
| Tvar - základní plocha | Obdélníkový |
| Výška | 1,5 mm |
| Země výroby | Německo |
| Šířka | 80 mm |
| Barva | Zlato |
| Výrobce | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.









