Avery Zweckform Zweckform etikety „Ovoce“, obdélníkové, papírové, vícebarevné
Číslo výrobku : 100031180
Zweckform etikety „Ovoce“, obdélníkové, papírové, vícebarevné
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
57,74 Kč
10
56,28 Kč
2%
20
54,34 Kč
5%
50
52,88 Kč
8%
100
43,67 Kč
24%
200
41,97 Kč
27%
Nebylo vybráno nic
Popsatelné štítky pro domácnost „Červené ovoce“ ze série Design Form Form Design „Home“. Červené ovoce jsou ideální pro lahodné džemy, džemy a kompoty. Tyto samoadhezivní štítky jsou ideální pro označování vašich malých pokladů. Balicí jednotka: 2 listy
| Hmotnost | 8 g |
|---|---|
| Materiál | Papír |
| Tvar - základní plocha | Obdélníkový |
| Výška | 1,5 mm |
| Země výroby | Německo |
| Šířka | 80 mm |
| Barva | Vícebarevný |
| Výrobce | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Popsatelné štítky pro domácnost „Červené ovoce“ ze série Design Form Form Design „Home“. Červené ovoce jsou ideální pro lahodné džemy, džemy a kompoty. Tyto samoadhezivní štítky jsou ideální pro označování vašich malých pokladů. Balicí jednotka: 2 listy
| Hmotnost | 8 g |
|---|---|
| Materiál | Papír |
| Tvar - základní plocha | Obdélníkový |
| Výška | 1,5 mm |
| Země výroby | Německo |
| Šířka | 80 mm |
| Barva | Vícebarevný |
| Výrobce | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.








