Lahve a sklenice Závitové uzávěr, kov, zlatý, pro hrdlo: PP 31,5
Číslo výrobku : 100019780
Závitové uzávěr, kov, zlatý, pro hrdlo: PP 31,5
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
4,63 Kč
10
4,38 Kč
5%
20
4,14 Kč
10%
50
3,90 Kč
15%
100
3,41 Kč
26%
200
3,17 Kč
31%
1.000
2,92 Kč
36%
2.500
2,68 Kč
42%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 4,63 Kč 4,63 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Zlatě zbarvený kovový šroubovací uzávěr pro hrdla PP 31,5 spojuje styl a funkčnost pro bezpečné uzavření.
| Hmotnost | 5 g |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Průměr - vnější | 31,5 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 16,5 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Zlato |
| Velikost ústi | PP 31,5 |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Zlatě zbarvený kovový šroubovací uzávěr pro hrdla PP 31,5 spojuje styl a funkčnost pro bezpečné uzavření.
| Hmotnost | 5 g |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Průměr - vnější | 31,5 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 16,5 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Zlato |
| Velikost ústi | PP 31,5 |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.






















