Lahve a sklenice Visačka na boty, červená
Číslo výrobku : 100022160
Visačka na boty, červená
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
11,52 Kč
10
10,79 Kč
6%
20
10,54 Kč
8%
50
10,30 Kč
10%
100
8,34 Kč
27%
200
8,09 Kč
29%
Nebylo vybráno nic
Karty Red Trailer „Christmas Boots“ jsou vhodné pro označování. Ideální pro dekoraci lahví, brýlí a dárků.
| Hmotnost | 1 g |
|---|---|
| Materiál | Karton |
| Tvar - základní plocha | Boty |
| Výška | 65 mm |
| Země výroby | Německo |
| Šířka | 50 mm |
| Barva | Červená |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Karty Red Trailer „Christmas Boots“ jsou vhodné pro označování. Ideální pro dekoraci lahví, brýlí a dárků.
| Hmotnost | 1 g |
|---|---|
| Materiál | Karton |
| Tvar - základní plocha | Boty |
| Výška | 65 mm |
| Země výroby | Německo |
| Šířka | 50 mm |
| Barva | Červená |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti ceně za jeden kus.
Důležité: Víčka je nutné objednat zvlášť. Ujistěte se, že byla přidána do vašeho košíku.




















