Lahve a sklenice Velká přírodní etiketa „Kordelrand“, oválná, papír, zeleno-hnědá
Číslo výrobku : 100004860
Velká přírodní etiketa „Kordelrand“, oválná, papír, zeleno-hnědá
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
10,48 Kč
10
10,24 Kč
2%
20
10,00 Kč
4%
50
9,75 Kč
6%
100
8,05 Kč
23%
200
7,80 Kč
25%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 10,48 Kč 10,48 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Nature Label 'Oval' se zeleným štítkem samodsivním štítkem pro dekorativní označování lahví, brýlí, dárků a mnoho dalšího.
| Hmotnost | 1 g |
|---|---|
| Materiál | Papír |
| Tvar - základní plocha | Ovál |
| Výška | 1 mm |
| Země výroby | EU |
| Šířka | 57 mm |
| Barva | Zelená |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Nature Label 'Oval' se zeleným štítkem samodsivním štítkem pro dekorativní označování lahví, brýlí, dárků a mnoho dalšího.
| Hmotnost | 1 g |
|---|---|
| Materiál | Papír |
| Tvar - základní plocha | Ovál |
| Výška | 1 mm |
| Země výroby | EU |
| Šířka | 57 mm |
| Barva | Zelená |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.




















