Lahve a sklenice Uzávěr na šroubování 'White Line' 6ml, PP-plast, bílý
Číslo výrobku : 100001300
Uzávěr na šroubování 'White Line' 6ml, PP-plast, bílý
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
9,72 Kč
20
9,24 Kč
4%
50
8,75 Kč
9%
100
8,51 Kč
12%
250
7,29 Kč
25%
500
7,05 Kč
27%
1.000
6,81 Kč
29%
2.500
5,83 Kč
40%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 9,72 Kč 9,72 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Bílý šroubovací uzávěr je vyroben z odolného polypropylenu (PP) a je speciálně navržen pro 6ml nádoby „White Line“. Jeho kulatý tvar zajišťuje bezpečné utěsnění a snadnou manipulaci. Ideální pro všechny, kteří hledají kvalitu a funkčnost v jednom produktu.
| Hmotnost | 1,4 g |
|---|---|
| Materiál | PP |
| Průměr - vnější | 28,5 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 5,6 mm |
| Země výroby | EU |
| Barva | Bílá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Bílý šroubovací uzávěr je vyroben z odolného polypropylenu (PP) a je speciálně navržen pro 6ml nádoby „White Line“. Jeho kulatý tvar zajišťuje bezpečné utěsnění a snadnou manipulaci. Ideální pro všechny, kteří hledají kvalitu a funkčnost v jednom produktu.
| Hmotnost | 1,4 g |
|---|---|
| Materiál | PP |
| Průměr - vnější | 28,5 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 5,6 mm |
| Země výroby | EU |
| Barva | Bílá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.























