Avery Zweckform Zweckform štítky „Zelený rám“, papír, zelené
Číslo výrobku : 100031170
Zweckform štítky „Zelený rám“, papír, zelené
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
62,37 Kč
10
60,41 Kč
3%
20
58,44 Kč
6%
50
57,21 Kč
8%
100
46,90 Kč
24%
200
45,43 Kč
27%
Nebylo vybráno nic
Popsatelné domácí štítky „Lovely Green“ z série účelových formulářů „Home“. Tyto individuálně použitelné štítky pro domácnost jsou ideální pro zkrášlení všech druhů řemesel, stejně jako domácí džemy, džemy, konzervované zboží a nápoje. Balicí jednotka: 2 listy
| Hmotnost | 8 g |
|---|---|
| Materiál | Papír |
| Tvar - základní plocha | Ovál |
| Výška | 1,5 mm |
| Země výroby | Německo |
| Šířka | 80 mm |
| Barva | Zelená |
| Výrobce | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Popsatelné domácí štítky „Lovely Green“ z série účelových formulářů „Home“. Tyto individuálně použitelné štítky pro domácnost jsou ideální pro zkrášlení všech druhů řemesel, stejně jako domácí džemy, džemy, konzervované zboží a nápoje. Balicí jednotka: 2 listy
| Hmotnost | 8 g |
|---|---|
| Materiál | Papír |
| Tvar - základní plocha | Ovál |
| Výška | 1,5 mm |
| Země výroby | Německo |
| Šířka | 80 mm |
| Barva | Zelená |
| Výrobce | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti ceně za jeden kus.
Důležité: Víčka je nutné objednat zvlášť. Ujistěte se, že byla přidána do vašeho košíku.









