Avery Zweckform Zweckform nálepky 'Svatební páry', papír, vícebarevné
Číslo výrobku : 100021890
Zweckform nálepky 'Svatební páry', papír, vícebarevné
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
60,62 Kč
10
58,66 Kč
3%
20
57,18 Kč
5%
50
55,96 Kč
7%
100
45,65 Kč
24%
200
44,18 Kč
27%
Nebylo vybráno nic
Akett 'svatební magie' z série účelového formuláře 'Creative' Noble Design s lesklým zlatem! Vhodné pro pohrávání a zdobení. Z-Design odpovídá za skleněné lahve, pozvánky a mnoho dalších materiálů. Balicí jednotka: 1 list
| Hmotnost | 8 g |
|---|---|
| Materiál | Papír |
| Tvar - základní plocha | Ovál |
| Výška | 1,5 mm |
| Země výroby | Německo |
| Šířka | 80 mm |
| Barva | Vícebarevný |
| Výrobce | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Akett 'svatební magie' z série účelového formuláře 'Creative' Noble Design s lesklým zlatem! Vhodné pro pohrávání a zdobení. Z-Design odpovídá za skleněné lahve, pozvánky a mnoho dalších materiálů. Balicí jednotka: 1 list
| Hmotnost | 8 g |
|---|---|
| Materiál | Papír |
| Tvar - základní plocha | Ovál |
| Výška | 1,5 mm |
| Země výroby | Německo |
| Šířka | 80 mm |
| Barva | Vícebarevný |
| Výrobce | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti ceně za jeden kus.
Důležité: Víčka je nutné objednat zvlášť. Ujistěte se, že byla přidána do vašeho košíku.









