Avery Zweckform Zweckform nálepky „Motýli“, vícebarevné
Číslo výrobku : 100004800
Zweckform nálepky „Motýli“, vícebarevné
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
62,58 Kč
10
60,62 Kč
3%
20
58,66 Kč
6%
50
57,43 Kč
8%
100
46,88 Kč
25%
200
45,40 Kč
27%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 62,58 Kč 62,58 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Štítek „motýli“ z série účelových formulářů „Kreativní“ Z-Design je odpovědný za lahve, sklo, papír a mnoho dalších materiálů. Vhodné pro pohrávání a zdobení. Balicí jednotka: 3 listy
| Hmotnost | 8 g |
|---|---|
| Materiál | Papír |
| Tvar - základní plocha | Etikety na dárky |
| Výška | 1,5 mm |
| Země výroby | Německo |
| Šířka | 80 mm |
| Barva | Vícebarevný |
| Výrobce | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Štítek „motýli“ z série účelových formulářů „Kreativní“ Z-Design je odpovědný za lahve, sklo, papír a mnoho dalších materiálů. Vhodné pro pohrávání a zdobení. Balicí jednotka: 3 listy
| Hmotnost | 8 g |
|---|---|
| Materiál | Papír |
| Tvar - základní plocha | Etikety na dárky |
| Výška | 1,5 mm |
| Země výroby | Německo |
| Šířka | 80 mm |
| Barva | Vícebarevný |
| Výrobce | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti ceně za jeden kus.
Důležité: Víčka je nutné objednat zvlášť. Ujistěte se, že byla přidána do vašeho košíku.








