Lahve a sklenice Šroubovací uzávěr s rozprašovačem, plast PP, bílý, pro hrdlo: 24/410
Číslo výrobku : 100031730
Šroubovací uzávěr s rozprašovačem, plast PP, bílý, pro hrdlo: 24/410
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
28,28 Kč
20
27,30 Kč
3%
50
26,57 Kč
6%
100
26,08 Kč
7%
250
21,21 Kč
25%
500
20,48 Kč
27%
1.000
19,75 Kč
30%
2.500
17,06 Kč
39%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 28,28 Kč 28,28 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Bílý šroubovací rozprašovač z odolného PP plastu dokonale pasuje na hrdla 24/410. Ideální pro jednoduché a bezpečné použití. Praktický a spolehlivý pro vaše rozprašovací lahve.
| Hmotnost | 7 g |
|---|---|
| Materiál | PP |
| Potisknutelné | ne |
| Průměr - vnější | 27 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 206 mm |
| Země výroby | EU |
| Barva | Stříbrná |
| Velikost ústi | 24/41 |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Bílý šroubovací rozprašovač z odolného PP plastu dokonale pasuje na hrdla 24/410. Ideální pro jednoduché a bezpečné použití. Praktický a spolehlivý pro vaše rozprašovací lahve.
| Hmotnost | 7 g |
|---|---|
| Materiál | PP |
| Potisknutelné | ne |
| Průměr - vnější | 27 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 206 mm |
| Země výroby | EU |
| Barva | Stříbrná |
| Velikost ústi | 24/41 |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti ceně za jeden kus.
Důležité: Víčka je nutné objednat zvlášť. Ujistěte se, že byla přidána do vašeho košíku.





















