Lahve a sklenice Šroubovací uzávěr, PP plast, černý, pro hrdlo: ND55
Číslo výrobku : 100000820
Šroubovací uzávěr, PP plast, černý, pro hrdlo: ND55
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
15,36 Kč
20
15,12 Kč
1%
50
14,63 Kč
4%
100
14,39 Kč
6%
250
11,95 Kč
22%
500
11,70 Kč
23%
1.000
10,73 Kč
30%
2.500
9,27 Kč
39%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 15,36 Kč 15,36 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Černé šroubovací uzávěr z odolného PP plastu, vhodný pro hrdlo ND55. Kulatý design zajišťuje pevný úchop a snadnou manipulaci.
| Hmotnost | 10 g |
|---|---|
| Materiál | PE |
| Průměr - vnější | 67,5 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 21,7 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Černá |
| Velikost ústi | ND 55 |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Černé šroubovací uzávěr z odolného PP plastu, vhodný pro hrdlo ND55. Kulatý design zajišťuje pevný úchop a snadnou manipulaci.
| Hmotnost | 10 g |
|---|---|
| Materiál | PE |
| Průměr - vnější | 67,5 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 21,7 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Černá |
| Velikost ústi | ND 55 |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.























