Lahve a sklenice Šroubovací uzávěr, plast PP, bílý, pro hrdlo: PCO28
Číslo výrobku : 100039550
Šroubovací uzávěr, plast PP, bílý, pro hrdlo: PCO28
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
4,86 Kč
20
4,62 Kč
4%
50
4,38 Kč
9%
100
4,13 Kč
15%
250
3,65 Kč
24%
500
3,40 Kč
30%
1.000
2,92 Kč
39%
2.500
2,67 Kč
45%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 4,86 Kč 4,86 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Bílý šroubovací uzávěr z odolného PP plastu, vhodný pro hrdla PCO28. Ideální pro bezpečné a spolehlivé uzavření. Praktický, trvanlivý a snadno ovladatelný.
| Hmotnost | 4 g |
|---|---|
| Materiál | PE |
| Potisknutelné | ne |
| Průměr - vnější | 29 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 19 mm |
| Země výroby | Rakousko |
| Barva | Bílá |
| Velikost ústi | PCO 28 |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Bílý šroubovací uzávěr z odolného PP plastu, vhodný pro hrdla PCO28. Ideální pro bezpečné a spolehlivé uzavření. Praktický, trvanlivý a snadno ovladatelný.
| Hmotnost | 4 g |
|---|---|
| Materiál | PE |
| Potisknutelné | ne |
| Průměr - vnější | 29 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 19 mm |
| Země výroby | Rakousko |
| Barva | Bílá |
| Velikost ústi | PCO 28 |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti ceně za jeden kus.
Důležité: Víčka je nutné objednat zvlášť. Ujistěte se, že byla přidána do vašeho košíku.

