Lahve a sklenice Šroubovací uzávěr, hliník, stříbrný, pro hrdlo: 100/400
Číslo výrobku : 100000590
Šroubovací uzávěr, hliník, stříbrný, pro hrdlo: 100/400
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
39,91 Kč
20
38,69 Kč
3%
50
37,47 Kč
6%
100
36,50 Kč
8%
250
29,93 Kč
25%
500
28,96 Kč
27%
1.000
27,98 Kč
29%
2.500
23,85 Kč
40%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 39,91 Kč 39,91 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Stříbrné šroubovací uzávěr z hliníku dokonale sedí na hrdla 100/400. Robustní a kulatý tvar zajišťuje bezpečné uzavření a spolehlivou ochranu. Ideální pro všechny, kteří hledají kvalitu a funkčnost v jednom produktu.
| Hmotnost | 13,7 g |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Průměr - vnější | 101,5 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 15 mm |
| Země výroby | EU |
| Barva | Stříbrná |
| Velikost ústi | 100/4 |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Stříbrné šroubovací uzávěr z hliníku dokonale sedí na hrdla 100/400. Robustní a kulatý tvar zajišťuje bezpečné uzavření a spolehlivou ochranu. Ideální pro všechny, kteří hledají kvalitu a funkčnost v jednom produktu.
| Hmotnost | 13,7 g |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Průměr - vnější | 101,5 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 15 mm |
| Země výroby | EU |
| Barva | Stříbrná |
| Velikost ústi | 100/4 |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.























