Lahve a sklenice Šroubovací uzávěr, ABS plast, tyrkysový, pro hrdlo: GPI 28/400
Číslo výrobku : 100031950
Šroubovací uzávěr, ABS plast, tyrkysový, pro hrdlo: GPI 28/400
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
21,87 Kč
20
21,14 Kč
3%
50
20,42 Kč
6%
100
19,93 Kč
8%
250
16,77 Kč
23%
500
16,04 Kč
26%
1.000
15,07 Kč
31%
2.000
13,12 Kč
40%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 21,87 Kč 21,87 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Tyrkysově modrý šroubovací uzávěr je vyroben z odolného ABS plastu a je speciálně navržen pro hrdla GPI 28/400. Zaručuje pevné uchycení a díky přesně padnoucí závitové konstrukci poskytuje spolehlivou ochranu proti úniku a znečištění. Robustní volba materiálu zajišťuje dlouhou životnost a snadné použití v každodenním životě.
| Hmotnost | 4 g |
|---|---|
| Materiál | ABS |
| Potisknutelné | ne |
| Průměr - vnější | 32,5 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 14,2 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Modrozelená |
| Velikost ústi | GPI 28/400 |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Tyrkysově modrý šroubovací uzávěr je vyroben z odolného ABS plastu a je speciálně navržen pro hrdla GPI 28/400. Zaručuje pevné uchycení a díky přesně padnoucí závitové konstrukci poskytuje spolehlivou ochranu proti úniku a znečištění. Robustní volba materiálu zajišťuje dlouhou životnost a snadné použití v každodenním životě.
| Hmotnost | 4 g |
|---|---|
| Materiál | ABS |
| Potisknutelné | ne |
| Průměr - vnější | 32,5 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 14,2 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Modrozelená |
| Velikost ústi | GPI 28/400 |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.
























