Lahve a sklenice Šroubovací uzávěr, ABS plast, černý, pro hrdlo: GPI 28/400
Číslo výrobku : 100029460
Šroubovací uzávěr, ABS plast, černý, pro hrdlo: GPI 28/400
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
23,16 Kč
20
22,67 Kč
2%
50
21,70 Kč
6%
100
21,45 Kč
7%
250
17,31 Kč
25%
500
16,82 Kč
27%
1.000
16,09 Kč
30%
2.500
13,90 Kč
39%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 23,16 Kč 23,16 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Černé šroubovací uzávěr z odolného ABS plastu, speciálně navržený pro kulaté závity GPI 28/400. Tento uzávěr zajišťuje bezpečné a spolehlivé utěsnění. Dokonale splňuje vysoké požadavky na přesnost fit a kvalitu materiálu.
| Hmotnost | 6 g |
|---|---|
| Materiál | ABS |
| Potisknutelné | ne |
| Průměr - vnější | 32,5 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 14,2 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Černá |
| Velikost ústi | GPI 28/400 |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Černé šroubovací uzávěr z odolného ABS plastu, speciálně navržený pro kulaté závity GPI 28/400. Tento uzávěr zajišťuje bezpečné a spolehlivé utěsnění. Dokonale splňuje vysoké požadavky na přesnost fit a kvalitu materiálu.
| Hmotnost | 6 g |
|---|---|
| Materiál | ABS |
| Potisknutelné | ne |
| Průměr - vnější | 32,5 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 14,2 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Černá |
| Velikost ústi | GPI 28/400 |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti ceně za jeden kus.
Důležité: Víčka je nutné objednat zvlášť. Ujistěte se, že byla přidána do vašeho košíku.
























