Lahve a sklenice Smršťovací kapsle 25x35, PVC-plast
Číslo výrobku : 100019570
Smršťovací kapsle 25x35, PVC-plast
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
7,55 Kč
20
7,31 Kč
3%
100
7,07 Kč
6%
200
6,82 Kč
9%
500
5,85 Kč
22%
1.000
5,60 Kč
25%
2.000
5,12 Kč
32%
5.000
4,63 Kč
38%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 7,55 Kč 7,55 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Malá smršťovací kapsli průhledná (bez obětování pásky), sestávající z termoplastovaného filmu, se při zahřívání zmenšuje kolem krku. Pro dokončení lahví vína.
| Hmotnost | 0,1 g |
|---|---|
| Materiál | PVC |
| Průměr - vnější | 25 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 35 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Malá smršťovací kapsli průhledná (bez obětování pásky), sestávající z termoplastovaného filmu, se při zahřívání zmenšuje kolem krku. Pro dokončení lahví vína.
| Hmotnost | 0,1 g |
|---|---|
| Materiál | PVC |
| Průměr - vnější | 25 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 35 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti ceně za jeden kus.
Důležité: Víčka je nutné objednat zvlášť. Ujistěte se, že byla přidána do vašeho košíku.






















