Rastal 40 ml panáková sklenice 'Seniorstamper'
Číslo výrobku : 100003630
40 ml panáková sklenice 'Seniorstamper'
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
62,22 Kč
12
60,52 Kč
2%
88
58,33 Kč
6%
132
57,11 Kč
8%
264
46,66 Kč
25%
528
45,21 Kč
27%
1.012
43,75 Kč
29%
5.586
37,43 Kč
39%
Nebylo vybráno nic
S objemem „Double“ je moderní 60ml Senior Stammer vhodný pro soukromé a komerční použití. Myčka nádobí -fe (pod parametry od výrobce). Bez výplní linky.
| Hmotnost | 160 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 40 ml |
| Objem - plný po okraj | 59 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Průměr - vnější | 50 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 88 mm |
| Země výroby | EU |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Rastal GmbH&Co.KG, Rastal-Str. 1, 56203 Höhr-Grenzhausen, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
S objemem „Double“ je moderní 60ml Senior Stammer vhodný pro soukromé a komerční použití. Myčka nádobí -fe (pod parametry od výrobce). Bez výplní linky.
| Hmotnost | 160 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 40 ml |
| Objem - plný po okraj | 59 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Průměr - vnější | 50 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 88 mm |
| Země výroby | EU |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Rastal GmbH&Co.KG, Rastal-Str. 1, 56203 Höhr-Grenzhausen, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.








