Lahve a sklenice 700 ml skleněná láhev 'Zorbas', oválná, hrdlo: korek
Číslo výrobku : 100028240
700 ml skleněná láhev 'Zorbas', oválná, hrdlo: korek
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
171,41 Kč
10
166,77 Kč
2%
20
162,14 Kč
5%
50
158,48 Kč
7%
100
136,78 Kč
20%
200
131,91 Kč
23%
437
126,79 Kč
26%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 171,41 Kč 171,41 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
700ml čiré skleněné láhev „Zorbas 'Heavy Bottle' Zorbas '700ml Koncentrovaná elegance má za následek perfektní nádobu pro likéry, duchy a mnoho dalšího.
| Hmotnost | 1000 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 700 ml |
| Objem - plný po okraj | 720 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Tvar - základní plocha | Ovál |
| Výška | 215 mm |
| Země výroby | EU |
| Šířka | 58 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 24–28×27 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
700ml čiré skleněné láhev „Zorbas 'Heavy Bottle' Zorbas '700ml Koncentrovaná elegance má za následek perfektní nádobu pro likéry, duchy a mnoho dalšího.
| Hmotnost | 1000 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 700 ml |
| Objem - plný po okraj | 720 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Tvar - základní plocha | Ovál |
| Výška | 215 mm |
| Země výroby | EU |
| Šířka | 58 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 24–28×27 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.
























