Lahve a sklenice 350 ml skleněná láhev 'Plachetnice', hrdlo: korek
Číslo výrobku : 100020630
350 ml skleněná láhev 'Plachetnice', hrdlo: korek
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
145,49 Kč
10
140,88 Kč
3%
20
136,99 Kč
5%
50
133,83 Kč
8%
100
109,06 Kč
25%
200
105,41 Kč
27%
488
102,01 Kč
29%
976
87,44 Kč
39%
Nebylo vybráno nic
Exkluzivita na nejvyšší úrovni: S naší 350ml čiré skleněné láhve „Sailboat“ budete zcela inspirovat každého námořního fanouška!
| Hmotnost | 500 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 350 ml |
| Objem - plný po okraj | 362 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Tvar - základní plocha | Plachetnice |
| Výška | 223 mm |
| Země výroby | EU |
| Šířka | 72 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 17–21×33 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Exkluzivita na nejvyšší úrovni: S naší 350ml čiré skleněné láhve „Sailboat“ budete zcela inspirovat každého námořního fanouška!
| Hmotnost | 500 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 350 ml |
| Objem - plný po okraj | 362 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Tvar - základní plocha | Plachetnice |
| Výška | 223 mm |
| Země výroby | EU |
| Šířka | 72 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 17–21×33 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.
























