Bormioli Rocco 250 ml skleněná láhev 'Fiaschetta', oválná, hrdlo: uzávěr s pákou

Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
| Hmotnost | 377 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 250 ml |
| Objem - plný po okraj | 260 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Tvar - základní plocha | Ovál |
| Výška | 193 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Šířka | 37 mm |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Přihlásit
| Hmotnost | 377 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 250 ml |
| Objem - plný po okraj | 260 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Tvar - základní plocha | Ovál |
| Výška | 193 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Šířka | 37 mm |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Přihlásit

Fiaschetta
Řada „Fiaschetta“ propojuje tradiční design s moderní funkčností. Lehce zakřivené oválné tělo připomíná klasické kapesní lahve a dodává této sérii nadčasový vzhled. Sklenice se vyrábí v Itálii a vyniká prvotřídní kvalitou i precizním zpracováním. Je dostupná v objemech od 250 do 500 ml a představuje kompaktní a elegantní řešení pro plnění prémiových nápojů. Součástí balení je také kvalitní pákový uzávěr.
Díky praktickému formátu je řada „Fiaschetta“ ideální pro likéry a destiláty. Její klasický tvar podtrhuje exkluzivní charakter obsahu a skvěle se hodí pro řemeslné produkty, dárková balení i stylovou prezentaci.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.

























