Lahve a sklenice 200 ml skleněná láhev 'Sensatione', obdélníková, hrdlo: uzávěr s pákou

Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
| Hmotnost | 250 , 274 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 200 ml |
| Objem - plný po okraj | 212 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Tvar - základní plocha | Obdélníkový |
| Výška | 139 , 144 mm |
| Země výroby | EU |
| Šířka | 37 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | Patentní uzávěr (standardní úzký) |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
1 hodnocení
5. září 2025 6:54
Ottimo acquisto
Non avevo mai acquistato qui ed ero un po scettica ma mi sono ricreduto
Fatte benissimo arrivate in tempi veloci e puntuali imballate molto bene. Consiglio!
| Hmotnost | 250 , 274 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 200 ml |
| Objem - plný po okraj | 212 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Tvar - základní plocha | Obdélníkový |
| Výška | 139 , 144 mm |
| Země výroby | EU |
| Šířka | 37 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | Patentní uzávěr (standardní úzký) |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
1 hodnocení
5. září 2025 6:54
Ottimo acquisto
Non avevo mai acquistato qui ed ero un po scettica ma mi sono ricreduto
Fatte benissimo arrivate in tempi veloci e puntuali imballate molto bene. Consiglio!
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.
























