Lahve a sklenice 200 ml skleněná láhev 'Roma, čtvercová, hrdlo: korek'
Číslo výrobku : 100004820
200 ml skleněná láhev 'Roma, čtvercová, hrdlo: korek'
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
65,54 Kč
12
63,60 Kč
2%
20
61,89 Kč
5%
60
60,67 Kč
7%
120
49,46 Kč
24%
240
47,27 Kč
27%
480
45,81 Kč
30%
906
39,72 Kč
39%
Nebylo vybráno nic
Naše 200 ml láhev 'Roma' - čtvercová láhev z „Bella Italia“.
| Hmotnost | 400 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 200 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Tvar - základní plocha | Čtvercový |
| Výška | 315 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Šířka | 40 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 18 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Naše 200 ml láhev 'Roma' - čtvercová láhev z „Bella Italia“.
| Hmotnost | 400 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 200 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Tvar - základní plocha | Čtvercový |
| Výška | 315 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Šířka | 40 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 18 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.
























