Lahve a sklenice 100 ml skleněná lahvička „Srdce“, hrdlo: korek
Číslo výrobku : 100018130
100 ml skleněná lahvička „Srdce“, hrdlo: korek
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
64,81 Kč
10
62,62 Kč
3%
20
60,92 Kč
6%
50
59,70 Kč
7%
100
48,73 Kč
24%
200
46,78 Kč
27%
1.462
45,32 Kč
30%
2.944
38,99 Kč
39%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 64,81 Kč 64,81 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
S naší 100ml lahvičkou z čirého skla „Srdce“ řeknete jedinečné „Děkuji“. Ideální pro svatby, narozeniny nebo Vánoce.
Z právních důvodů není vhodná pro komerční plnění lihovin!
| Hmotnost | 170 , 173 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 100 ml |
| Objem - plný po okraj | 105 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Tvar - základní plocha | Srdce |
| Výška | 117,1 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Šířka | 35,3 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 16 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
S naší 100ml lahvičkou z čirého skla „Srdce“ řeknete jedinečné „Děkuji“. Ideální pro svatby, narozeniny nebo Vánoce.
Z právních důvodů není vhodná pro komerční plnění lihovin!
| Hmotnost | 170 , 173 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 100 ml |
| Objem - plný po okraj | 105 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Tvar - základní plocha | Srdce |
| Výška | 117,1 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Šířka | 35,3 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 16 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.























