Lahve a sklenice Rukojeť korek 18 mm, dřevo/umělá hmota, pro hrdlo: korek
Číslo výrobku : 100040470
Rukojeť korek 18 mm, dřevo/umělá hmota, pro hrdlo: korek
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
17,30 Kč
10
17,06 Kč
1%
20
16,81 Kč
2%
50
16,08 Kč
7%
100
15,84 Kč
8%
200
12,91 Kč
25%
500
12,67 Kč
26%
1.000
11,94 Kč
30%
5.000
10,23 Kč
40%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 17,30 Kč 17,30 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
18mm rukojeťový korkový uzávěr je precizně vyrobený, kulatý uzávěr, který zajišťuje optimální těsnění. Skládá se z plastového zátky a víčka z kvalitního dřeva, které poskytuje stabilní strukturu a dlouhou životnost. Klasický, spolehlivý uzávěr lahví, který by neměl chybět v žádné domácnosti.
| Hmotnost | 9 g |
|---|---|
| Materiál | Dřevo |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 35 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Béžová |
| Velikost ústi | ⌀ 18 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
18mm rukojeťový korkový uzávěr je precizně vyrobený, kulatý uzávěr, který zajišťuje optimální těsnění. Skládá se z plastového zátky a víčka z kvalitního dřeva, které poskytuje stabilní strukturu a dlouhou životnost. Klasický, spolehlivý uzávěr lahví, který by neměl chybět v žádné domácnosti.
| Hmotnost | 9 g |
|---|---|
| Materiál | Dřevo |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 35 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Béžová |
| Velikost ústi | ⌀ 18 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.






















