Lahve a sklenice Přírodní etiketa „Kordelrand“, oválná, papír, modro-hnědá
Číslo výrobku : 100004240
Přírodní etiketa „Kordelrand“, oválná, papír, modro-hnědá
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
8,75 Kč
10
8,51 Kč
2%
20
8,26 Kč
5%
50
8,02 Kč
8%
100
6,81 Kč
22%
200
6,56 Kč
25%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 8,75 Kč 8,75 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Nature Label 'Oval' s modrým okrajem - Malý samoaminující štítek pro dekorativní označování lahví, brýlí, dárků a mnoho dalšího.
| Hmotnost | 1 g |
|---|---|
| Materiál | Papír |
| Tvar - základní plocha | Ovál |
| Výška | 1 mm |
| Země výroby | EU |
| Šířka | 36 mm |
| Barva | Modrá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Nature Label 'Oval' s modrým okrajem - Malý samoaminující štítek pro dekorativní označování lahví, brýlí, dárků a mnoho dalšího.
| Hmotnost | 1 g |
|---|---|
| Materiál | Papír |
| Tvar - základní plocha | Ovál |
| Výška | 1 mm |
| Země výroby | EU |
| Šířka | 36 mm |
| Barva | Modrá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.




















