Lahve a sklenice Obdélníková visačka, hnědá
Číslo výrobku : 100004880
Obdélníková visačka, hnědá
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
11,42 Kč
10
10,69 Kč
6%
20
10,45 Kč
8%
50
10,21 Kč
10%
100
8,26 Kč
27%
200
8,02 Kč
29%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 11,42 Kč 11,42 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Štítek „Přirozené barvy“ je ideální jako přívěs dárkového a láhve.
| Hmotnost | 1 g |
|---|---|
| Materiál | Karton |
| Tvar - základní plocha | Obdélníkový |
| Výška | 55 mm |
| Země výroby | Německo |
| Šířka | 110 mm |
| Barva | Hnědá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Štítek „Přirozené barvy“ je ideální jako přívěs dárkového a láhve.
| Hmotnost | 1 g |
|---|---|
| Materiál | Karton |
| Tvar - základní plocha | Obdélníkový |
| Výška | 55 mm |
| Země výroby | Německo |
| Šířka | 110 mm |
| Barva | Hnědá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.




















