Lahve a sklenice Mostková čepice typ 4, guma, červená
Číslo výrobku : 100003080
Mostková čepice typ 4, guma, červená
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
61,22 Kč
10
60,97 Kč
0%
20
60,73 Kč
0%
50
60,49 Kč
1%
100
60,24 Kč
1%
200
60,00 Kč
1%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 61,22 Kč 61,22 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Typ 4 musí uzávěr je vhodný pro vzduchotěsné a bezpečné uzavření domácího musí, šťávy a mnoho dalšího. Obzvláště vhodné pro skleněné balóny. Jídlo. Vhodné pro vícenásobné použití.
| Hmotnost | 30 g |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Potisknutelné | ne |
| Průměr - vnější | 55 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 61 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Červená |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Typ 4 musí uzávěr je vhodný pro vzduchotěsné a bezpečné uzavření domácího musí, šťávy a mnoho dalšího. Obzvláště vhodné pro skleněné balóny. Jídlo. Vhodné pro vícenásobné použití.
| Hmotnost | 30 g |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Potisknutelné | ne |
| Průměr - vnější | 55 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 61 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Červená |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.






















