Lahve a sklenice Látkový ubrousek kostkovaný 15x15, čtvercový, textilní, tmavě modrý, hrdlo: TO58-TO82
Číslo výrobku : 100010990
Látkový ubrousek kostkovaný 15x15, čtvercový, textilní, tmavě modrý, hrdlo: TO58-TO82
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
15,56 Kč
20
15,07 Kč
3%
50
14,83 Kč
4%
100
14,34 Kč
7%
200
11,67 Kč
25%
500
10,94 Kč
29%
1.000
10,69 Kč
31%
Nebylo vybráno nic
Tkaninové kohouty „Karo Blau“ je pěkná dekorace pro brýle zaseknutí. Dodávka již obsahuje pravou, přirozenou textilní smyčku. Vhodné pro brýle se uzavřením na 63, 66, 70, 82.
| Hmotnost | 1 g |
|---|---|
| Materiál | Bavlna (100 %) |
| Tvar - základní plocha | Čtvercový |
| Výška | 0,1 mm |
| Země výroby | Německo |
| Šířka | 150 mm |
| Barva | Tmavě modrá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Tkaninové kohouty „Karo Blau“ je pěkná dekorace pro brýle zaseknutí. Dodávka již obsahuje pravou, přirozenou textilní smyčku. Vhodné pro brýle se uzavřením na 63, 66, 70, 82.
| Hmotnost | 1 g |
|---|---|
| Materiál | Bavlna (100 %) |
| Tvar - základní plocha | Čtvercový |
| Výška | 0,1 mm |
| Země výroby | Německo |
| Šířka | 150 mm |
| Barva | Tmavě modrá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.





















