Lahve a sklenice Kvasná čepice typ 3, guma, červená
Číslo výrobku : 100003100
Kvasná čepice typ 3, guma, červená
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
47,86 Kč
10
46,40 Kč
3%
20
44,94 Kč
6%
50
44,21 Kč
7%
100
35,47 Kč
25%
200
34,25 Kč
28%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 47,86 Kč 47,86 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Fermentační uzávěr typu 3 je ideální pro vložení fermentačního připojení a nabízí perfektní ochranu před nápoji pro vaši nutnost, víno a mnoho dalšího. Jídlo. Vhodné pro vícenásobné použití.
| Hmotnost | 23 g |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Potisknutelné | ne |
| Průměr - vnější | 44 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 53 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Červená |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Fermentační uzávěr typu 3 je ideální pro vložení fermentačního připojení a nabízí perfektní ochranu před nápoji pro vaši nutnost, víno a mnoho dalšího. Jídlo. Vhodné pro vícenásobné použití.
| Hmotnost | 23 g |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Potisknutelné | ne |
| Průměr - vnější | 44 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 53 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Červená |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.






















