Lahve a sklenice Kvašicí čepice typ 4, guma, červená
Číslo výrobku : 100003110
Kvašicí čepice typ 4, guma, červená
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
58,72 Kč
10
57,02 Kč
2%
20
55,31 Kč
5%
50
54,09 Kč
7%
100
44,35 Kč
24%
200
42,88 Kč
26%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 58,72 Kč 58,72 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Fermentační uzávěr typu 4 je ideální pro vložení fermentačního připojení a nabízení perfektní ochrany proti nápojům pro vaši nutnost, víno a mnoho dalšího. Jídlo. Vhodné pro vícenásobné použití.
| Hmotnost | 34 g |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Potisknutelné | ne |
| Průměr - vnější | 55 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 61 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Červená |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Fermentační uzávěr typu 4 je ideální pro vložení fermentačního připojení a nabízení perfektní ochrany proti nápojům pro vaši nutnost, víno a mnoho dalšího. Jídlo. Vhodné pro vícenásobné použití.
| Hmotnost | 34 g |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Potisknutelné | ne |
| Průměr - vnější | 55 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 61 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Červená |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.






















