Lahve a sklenice Fermentační čepice typ 4a, guma, červená
Číslo výrobku : 100003120
Fermentační čepice typ 4a, guma, červená
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
70,93 Kč
10
68,99 Kč
2%
20
66,56 Kč
6%
50
65,35 Kč
7%
100
53,44 Kč
24%
200
51,26 Kč
27%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 70,93 Kč 70,93 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Fermentační uzávěr typu 4A je ideální pro vložení fermentačního připojení a nabízení perfektní ochrany proti nápojům pro vaši nutnost, víno a mnoho dalšího. Jídlo. Vhodné pro vícenásobné použití.
| Hmotnost | 42 g |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Potisknutelné | ne |
| Průměr - vnější | 60 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 63 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Červená |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Fermentační uzávěr typu 4A je ideální pro vložení fermentačního připojení a nabízení perfektní ochrany proti nápojům pro vaši nutnost, víno a mnoho dalšího. Jídlo. Vhodné pro vícenásobné použití.
| Hmotnost | 42 g |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Potisknutelné | ne |
| Průměr - vnější | 60 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 63 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Červená |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.






















