Lahve a sklenice Dárková krabička 'Vlna', obdélníková, lepenka, modrá
Číslo výrobku : 100002110
Dárková krabička 'Vlna', obdélníková, lepenka, modrá
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
83,84 Kč
20
81,39 Kč
2%
50
78,70 Kč
6%
100
77,23 Kč
7%
250
62,76 Kč
25%
500
60,55 Kč
27%
1.000
58,59 Kč
30%
2.500
50,50 Kč
39%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 83,84 Kč 83,84 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Dárková krabička „Welle-Ocean“ je dekorativní balení pro lahve s vínem, šampaňským nebo lihovinami a také pro dárky. Vhodné pro 1 láhev. K dispozici také v jiných barvách, povrch ve vlnové reliéfu.
| Hmotnost | 108 g |
|---|---|
| Materiál | Vlnitý karton |
| Tvar - základní plocha | Obdélníkový |
| Výška | 365 mm |
| Země výroby | EU |
| Šířka | 90 mm |
| Barva | Modrá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Dárková krabička „Welle-Ocean“ je dekorativní balení pro lahve s vínem, šampaňským nebo lihovinami a také pro dárky. Vhodné pro 1 láhev. K dispozici také v jiných barvách, povrch ve vlnové reliéfu.
| Hmotnost | 108 g |
|---|---|
| Materiál | Vlnitý karton |
| Tvar - základní plocha | Obdélníkový |
| Výška | 365 mm |
| Země výroby | EU |
| Šířka | 90 mm |
| Barva | Modrá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti ceně za jeden kus.
Důležité: Víčka je nutné objednat zvlášť. Ujistěte se, že byla přidána do vašeho košíku.




















