Lahve a sklenice Dárková krabice 'Vlna', čtvercová, karton, bordó červená
Číslo výrobku : 100011640
Dárková krabice 'Vlna', čtvercová, karton, bordó červená
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
77,29 Kč
20
75,34 Kč
2%
50
72,18 Kč
6%
100
71,21 Kč
7%
150
57,84 Kč
25%
200
55,90 Kč
27%
250
54,20 Kč
29%
500
46,42 Kč
39%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 77,29 Kč 77,29 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Dárková krabička „Welle-Bordeaux“ je dekorativní balení pro lahve vína, šampaňského nebo lihoviny a také pro dárky. Vhodné pro 1 láhev.
| Hmotnost | 108 g |
|---|---|
| Materiál | Vlnitý karton |
| Tvar - základní plocha | Obdélníkový |
| Výška | 365 mm |
| Země výroby | EU |
| Šířka | 90 mm |
| Barva | Červená |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Dárková krabička „Welle-Bordeaux“ je dekorativní balení pro lahve vína, šampaňského nebo lihoviny a také pro dárky. Vhodné pro 1 láhev.
| Hmotnost | 108 g |
|---|---|
| Materiál | Vlnitý karton |
| Tvar - základní plocha | Obdélníkový |
| Výška | 365 mm |
| Země výroby | EU |
| Šířka | 90 mm |
| Barva | Červená |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.




















