Lahve a sklenice Dárková krabice 'Metallic', obdélníková, lepenka, šampaňská
Číslo výrobku : 100005160
Dárková krabice 'Metallic', obdélníková, lepenka, šampaňská
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
138,41 Kč
20
133,99 Kč
3%
50
130,06 Kč
6%
100
127,36 Kč
7%
250
103,56 Kč
25%
500
100,12 Kč
27%
1.000
96,69 Kč
30%
2.500
83,19 Kč
39%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 138,41 Kč 138,41 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Dárková krabička „Champagne-Metallic“ je vysoce kvalitní a dekorativní balení pro lahve vína, šampaňského nebo lihoviny. Vzhledem k nastavitelným lamelům je krabice vhodná pro téměř všechny velikosti lahví.
| Hmotnost | 76 g |
|---|---|
| Materiál | Karton |
| Tvar - základní plocha | Obdélníkový |
| Výška | 380 mm |
| Země výroby | EU |
| Šířka | 80 mm |
| Barva | Hnědá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Dárková krabička „Champagne-Metallic“ je vysoce kvalitní a dekorativní balení pro lahve vína, šampaňského nebo lihoviny. Vzhledem k nastavitelným lamelům je krabice vhodná pro téměř všechny velikosti lahví.
| Hmotnost | 76 g |
|---|---|
| Materiál | Karton |
| Tvar - základní plocha | Obdélníkový |
| Výška | 380 mm |
| Země výroby | EU |
| Šířka | 80 mm |
| Barva | Hnědá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti ceně za jeden kus.
Důležité: Víčka je nutné objednat zvlášť. Ujistěte se, že byla přidána do vašeho košíku.
























