Lahve a sklenice Dárková krabice 'Impuls', obdélníková, lepenka, hlína
Číslo výrobku : 100020970
Dárková krabice 'Impuls', obdélníková, lepenka, hlína
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
63,89 Kč
10
62,19 Kč
2%
20
60,49 Kč
5%
50
59,03 Kč
7%
100
48,59 Kč
23%
200
46,40 Kč
27%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 63,89 Kč 63,89 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Dárková krabička „Impulse“ je dekorativní balení pro lahve s vínem, šampaňským nebo lihovinami. Vhodné pro 1 láhev. Vhodné také pro dárky.
| Hmotnost | 77 g |
|---|---|
| Materiál | Karton |
| Tvar - základní plocha | Čtvercový |
| Výška | 360 mm |
| Země výroby | EU |
| Šířka | 78 mm |
| Barva | Hnědá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Dárková krabička „Impulse“ je dekorativní balení pro lahve s vínem, šampaňským nebo lihovinami. Vhodné pro 1 láhev. Vhodné také pro dárky.
| Hmotnost | 77 g |
|---|---|
| Materiál | Karton |
| Tvar - základní plocha | Čtvercový |
| Výška | 360 mm |
| Země výroby | EU |
| Šířka | 78 mm |
| Barva | Hnědá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.




















