Lahve a sklenice 580 ml čtvercová sklenice 'Ikarus', hrdlo: Deep-Twist-Off (DTO 82)
Číslo výrobku : 100016760
580 ml čtvercová sklenice 'Ikarus', hrdlo: Deep-Twist-Off (DTO 82)
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
56,14 Kč
10
54,67 Kč
2%
20
52,71 Kč
6%
50
51,73 Kč
7%
100
42,17 Kč
24%
200
40,70 Kč
27%
693
39,47 Kč
29%
1.386
33,59 Kč
40%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 56,14 Kč 56,14 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Obdélníkové 580ml designérské sklo „Ikarus“ z italské produkce vypadá velmi moderní a stylově a je zvláště vhodná pro vaření a pasterizaci.
| Hmotnost | 350 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 580 ml |
| Objem - plný po okraj | 638 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Tvar - základní plocha | Čtvercový |
| Výška | 119 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Šířka | 86 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | TO 82 |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Obdélníkové 580ml designérské sklo „Ikarus“ z italské produkce vypadá velmi moderní a stylově a je zvláště vhodná pro vaření a pasterizaci.
| Hmotnost | 350 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 580 ml |
| Objem - plný po okraj | 638 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Tvar - základní plocha | Čtvercový |
| Výška | 119 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Šířka | 86 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | TO 82 |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti ceně za jeden kus.
Důležité: Víčka je nutné objednat zvlášť. Ujistěte se, že byla přidána do vašeho košíku.























