Lahve a sklenice Cínová etiketa „Srdce“, kov, stříbrná
Číslo výrobku : 100003550
Cínová etiketa „Srdce“, kov, stříbrná
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
41,68 Kč
10
40,21 Kč
3%
20
39,00 Kč
6%
50
38,51 Kč
7%
100
31,20 Kč
25%
200
29,98 Kč
28%
500
29,00 Kč
30%
Nebylo vybráno nic
Metalloquet 'Heart' Self -Adhesivní a flexibilní štítek, který se drží skla a téměř všechny ostatní materiály.
| Hmotnost | 3 g |
|---|---|
| Materiál | Plechovka |
| Tvar - základní plocha | Srdce |
| Výška | 1 mm |
| Země výroby | Francie |
| Šířka | 35 mm |
| Barva | Stříbrná |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Metalloquet 'Heart' Self -Adhesivní a flexibilní štítek, který se drží skla a téměř všechny ostatní materiály.
| Hmotnost | 3 g |
|---|---|
| Materiál | Plechovka |
| Tvar - základní plocha | Srdce |
| Výška | 1 mm |
| Země výroby | Francie |
| Šířka | 35 mm |
| Barva | Stříbrná |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.




















