Lahve a sklenice Cínová etiketa „Jablko“, čtvercová, kovová, stříbrná
Číslo výrobku : 100026470
Cínová etiketa „Jablko“, čtvercová, kovová, stříbrná
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
46,66 Kč
10
45,45 Kč
2%
20
43,99 Kč
5%
50
43,26 Kč
7%
100
35,00 Kč
24%
200
33,78 Kč
27%
500
32,81 Kč
29%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 46,66 Kč 46,66 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Štítek Metallet 'Apple' pravoúhlý přibližně 5x5 cm, samodhezivní a flexibilní štítek, který se drží skla a téměř všechny ostatní materiály. V ideálním případě se hodí pro jablečné barviva, jablečnou šťávu a jablečnou omáčku.
| Hmotnost | 3 g |
|---|---|
| Materiál | Plechovka |
| Tvar - základní plocha | Čtvercový |
| Výška | 1 mm |
| Země výroby | Francie |
| Šířka | 50 mm |
| Barva | Stříbrná |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Štítek Metallet 'Apple' pravoúhlý přibližně 5x5 cm, samodhezivní a flexibilní štítek, který se drží skla a téměř všechny ostatní materiály. V ideálním případě se hodí pro jablečné barviva, jablečnou šťávu a jablečnou omáčku.
| Hmotnost | 3 g |
|---|---|
| Materiál | Plechovka |
| Tvar - základní plocha | Čtvercový |
| Výška | 1 mm |
| Země výroby | Francie |
| Šířka | 50 mm |
| Barva | Stříbrná |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.




















