Lahve a sklenice Cínová etiketa „Danke“, čtvercová, kovová, stříbrná
Číslo výrobku : 100017940
Cínová etiketa „Danke“, čtvercová, kovová, stříbrná
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
45,43 Kč
10
44,21 Kč
2%
20
42,51 Kč
6%
50
42,03 Kč
7%
100
33,77 Kč
25%
200
33,04 Kč
27%
500
31,58 Kč
30%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 45,43 Kč 45,43 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Metalletist „díky“ pravoúhlý přibližně 5x5 cm velký, samodhezivní a flexibilní štítek, který se drží skla a téměř všech ostatních materiálů.
| Hmotnost | 3 g |
|---|---|
| Materiál | Plechovka |
| Tvar - základní plocha | Čtvercový |
| Výška | 1 mm |
| Země výroby | Francie |
| Šířka | 50 mm |
| Barva | Stříbrná |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Metalletist „díky“ pravoúhlý přibližně 5x5 cm velký, samodhezivní a flexibilní štítek, který se drží skla a téměř všech ostatních materiálů.
| Hmotnost | 3 g |
|---|---|
| Materiál | Plechovka |
| Tvar - základní plocha | Čtvercový |
| Výška | 1 mm |
| Země výroby | Francie |
| Šířka | 50 mm |
| Barva | Stříbrná |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.




















