Lahve a sklenice Bezdotyková dávkovací pumpa 'Mezzo', plast PP, bílá
Číslo výrobku : 100000200
Bezdotyková dávkovací pumpa 'Mezzo', plast PP, bílá
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
31,68 Kč
20
30,71 Kč
3%
50
29,98 Kč
5%
100
29,25 Kč
7%
250
23,88 Kč
24%
500
23,40 Kč
26%
1.000
22,42 Kč
29%
2.500
19,01 Kč
39%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 31,68 Kč 31,68 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Hlava dávkovače Airless „Mezzo“ z bílého PP plastu nabízí praktické řešení pro bezpečné a hygienické dávkování. Ideální pro různé použití, spojuje funkčnost a jednoduchý design.
| Hmotnost | 16 g |
|---|---|
| Materiál | PP |
| Průměr - vnější | 37 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 45 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Bílá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Hlava dávkovače Airless „Mezzo“ z bílého PP plastu nabízí praktické řešení pro bezpečné a hygienické dávkování. Ideální pro různé použití, spojuje funkčnost a jednoduchý design.
| Hmotnost | 16 g |
|---|---|
| Materiál | PP |
| Průměr - vnější | 37 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 45 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Bílá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.























