Lahve a sklenice 870 ml bonbonová sklenice, hrdlo: Twist Off (TO 82)
Číslo výrobku : 100010730
870 ml bonbonová sklenice, hrdlo: Twist Off (TO 82)
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
38,02 Kč
20
37,78 Kč
0%
50
37,53 Kč
1%
100
28,76 Kč
24%
250
24,13 Kč
36%
Nebylo vybráno nic
870 ml úložného skla - sladkosti, arašídy, dobroty atd. Cítí se dobře.
| Hmotnost | 380 , 385 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 870 ml |
| Objem - plný po okraj | 870 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 131,2 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
870 ml úložného skla - sladkosti, arašídy, dobroty atd. Cítí se dobře.
| Hmotnost | 380 , 385 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 870 ml |
| Objem - plný po okraj | 870 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 131,2 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.
























