Lahve a sklenice 750 ml lahve na víno 'Tiffany', antik zelená, hrdlo: korek
Číslo výrobku : 100035050
750 ml lahve na víno 'Tiffany', antik zelená, hrdlo: korek
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
27,98 Kč
10
27,25 Kč
2%
20
26,28 Kč
6%
50
25,55 Kč
8%
100
22,87 Kč
18%
250
21,90 Kč
21%
500
20,68 Kč
26%
784
20,20 Kč
27%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 27,98 Kč 27,98 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Kvalitní sklo z Itálie! 750ml starožitně zelená vína „Tiffany“ v klasické, bez ramenní burgundské formě zapůsobí na svou vysokou skleněnou hmotnost a tmavou starožitnou zelenou barvou se zvláštním Ochrana světla a je proto vhodná vynikající pro plnění vína s vysokou kvalitou.
| Hmotnost | 500 , 510 g |
|---|---|
| Materiál | Zelené sklo |
| Objem | 750 ml |
| Objem - plný po okraj | 770 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Průměr - vnější | 81,6 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 296 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Barva | Zelená |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Kvalitní sklo z Itálie! 750ml starožitně zelená vína „Tiffany“ v klasické, bez ramenní burgundské formě zapůsobí na svou vysokou skleněnou hmotnost a tmavou starožitnou zelenou barvou se zvláštním Ochrana světla a je proto vhodná vynikající pro plnění vína s vysokou kvalitou.
| Hmotnost | 500 , 510 g |
|---|---|
| Materiál | Zelené sklo |
| Objem | 750 ml |
| Objem - plný po okraj | 770 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Průměr - vnější | 81,6 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 296 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Barva | Zelená |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.























