Lahve a sklenice 750 ml lahve na víno 'Imperiale', hrdlo: korek
Číslo výrobku : 100035710
750 ml lahve na víno 'Imperiale', hrdlo: korek
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
48,00 Kč
15
46,54 Kč
3%
30
45,08 Kč
6%
60
44,10 Kč
8%
105
35,82 Kč
25%
255
34,60 Kč
27%
510
33,38 Kč
30%
704
28,75 Kč
40%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 48,00 Kč 48,00 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Kvalitní sklo z Itálie! 750ml jasná láhev vína „Imperial Alta Leggera“ v mírně kónické formě Bordeaux, která je dodávána s válcovým přírodním rohem (jaderná je k dispozici jako příslušenství), zapůsobí na svou vysokou skleněnou hmotnost vína.
| Hmotnost | 500 , 522 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 750 ml |
| Objem - plný po okraj | 772 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Průměr - vnější | 73,5 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 280 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Kvalitní sklo z Itálie! 750ml jasná láhev vína „Imperial Alta Leggera“ v mírně kónické formě Bordeaux, která je dodávána s válcovým přírodním rohem (jaderná je k dispozici jako příslušenství), zapůsobí na svou vysokou skleněnou hmotnost vína.
| Hmotnost | 500 , 522 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 750 ml |
| Objem - plný po okraj | 772 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Průměr - vnější | 73,5 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 280 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.























